UWE_Hub: онлайн-хаб підтримки стартапів і бізнесу українок

CSR Ukraine та її платформа Career Hub в рамках програми “Мріємо та діємо” напередодні 31 року Незалежності України створили жіночий підприємницький онлайн-хаб UWE_Hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub)  для жінок в Україні та за її межами, які вимушено виїхали після 24 лютого 2022 року, мають власну справу, або лише планують її розпочати чи перемістити територіально. Тренінгова програма UWE_Hub покликана допомогти українкам створити/розвинути власну справу в Україні або у приймаючій країні, досягти фінансової незалежності, прокачати м’які навички та стати ефективними лідерками. Програма проходитиме онлайн з вересня 2022 року по жовтень 2022 року включно.

Так склалося, що з початку повномасштабного вторгнення близько 6 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки та виїхати до іноземних країн. 90% біженців, які вирушили шукати безпеки за кордоном – жінки, переважно з дітьми. Звичайно, серед жінок є і ті, хто залишився в Україні, проте хтось із них втратив справу життя назавжди, адже багато українських виробництв було знищено росіянами, хтось – продовжив вести бізнес, переорієнтувавши його на той, що є корисним для країни тут і зараз.

“Вагома частина українок, які мали свій бізнес в Україні – вимушено закрили його і поїхали з країни, інша частина – прийняла рішення таки підлаштовуватися під ситуацію: здійснили релокейт, змінили бізнес-модель, почали активний пошук нових співробітників, постачальників, клієнтів тощо, але вже за кордоном. Хтось, у свою чергу, має ідею для стартапу, яку хотілося б перетворити з просто ідеї у реальний бізнес проєкт. Абсолютно всі ці жінки мають право на здійснення своїх планів та економічну незалежність  для себе і своїх рідних”, – говорить Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ” та ініціаторка UWE hub. 

“Сьогодні саме об’єднуючись у спільноти жінки знаходять і нетворкінг, і бізнес-контакти, і менторську підтримку, і допомогу у розвитку та зростанні бізнесу, відкривають для себе нові кар’єрні горизонти, маючи можливість презентувати свої напрацювання і вже готові проєкти. Більше того, жіночі ком’юніті наразі впливають не лише на сферу високих технологій, але і рухають зміни в усьому суспільстві, відкривають нові офіси в межах країни і за кордоном, допомагають компаніям з пошуком інвестицій, беруть участь в міжнародних конференціях, презентують українські проєкти та галузі світовій спільноті і допомагають Україні”, – засвідчує Олександра Броневицька, координаторка UWE hub. 

Мета програми – створення спільноти UWE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) для підприємниць, задля допомоги їм досягти фінансової незалежності шляхом відкриття або розвитку власної справи.

 

Що пропонує UWE_Hub потенційним учасницям?

Упродовж 6 тижнів учасниці мають відвідати 6 онлайн-лекцій та практичних занять, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу. За результатами відео-пітчингу, журі обере 60 українок, які продовжу подальшу роботу над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів з країни проживання або ведення бізнесу учасниці.

На завершення – Pitching Night з зірковими гостями, під час якого буде обрано 3 переможниці, яких буде нагороджено призами у розмірі 4000 USD на оплату послуг для розвитку власної справи.

 

Запрошуємо подаватись жінок в Україні та за кордоном, які вимушено виїхали після 24 лютого 2022 року і: 

 

  • вже мають власну справу та планують її розвивати або перемістити територіально
  • мають бізнес-ідею, яку прагнуть втілити у життя
  • цікавляться підприємництвом і бізнес-процесами

Вимоги до потенційних учасниць: 

  • громадянство України
  • знання англійської мови на достатньому рівні, аби слухати лекції англійською/ бути готовими взяти на себе відповідальність за переклад лекцій для свого розуміння, а також мають можливість підготовки пітчингу свого проєкту англійською
  • наявність ноутбука/ПК з веб камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких учасники/ці зможуть брати активну участь в онлайн-заняттях
  • мотивація творити зміни для себе і на рівні країни

 

Аби подати заявку на участь, зареєструйтеся за посиланням – http://www.uwehub.org/

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Телеграм – https://t.me/+8csYOcnAEIcyYTgy

 

Програма UWE_Hub  реалізується в межах програми “Мріємо та діємо”  (далі  — Організатор), що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top