Запрошуємо доєднатися до відеопроєкту «Сміливий український бізнес» від CSR Ukraine

Відео-проєкт «Сміливий український бізнес» — це наша подяка всім компаніям, що працюють, допомагають та мають чітку позицію під час війни росії проти України. Через ваші історії ми хочемо показати сміливість та відповідальність українських компаній — від великих до малих.

Про те, що український бізнес працює і не перестав працювати 24 лютого, ми маємо розповісти міжнародній спільноті. Про рішення топ-менеджерів/ок, що досі продовжують рятувати та допомагати українцям та українкам, про гуманітарну допомогу громадам та численну допомогу армії, про мобілізованих співробітників/ць до ЗСУ та ТрО та про допомогу українській армії. Внесок кожного та кожної з вас неймовірний.

Ми починаємо проєкт про «Сміливий український бізнес» для української та міжнародної аудиторії. Також в рамках проєкту ми готові перші 5 відео-історій записати безкоштовно, що може дорівнювати мінігранту на 80000 грн для компанії. Ми покажемо діяльність компаній та цінності тих, хто ними управляє, їх етику та логіку прийняття рішень під час війни заради Перемоги України.

Запрошуємо український бізнес заповнити форму, на основі якої ми оберемо 5 компаній, з топ-менеджерами/-ками яких запишемо відеоісторії про їх дії з початку повномасштабного вторгнення. Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/9xbVcncDvqQqmLJU6

Через відео ми хочемо показати, що таке відповідальність бізнесу під час війни, українській та міжнародній аудиторії.

У разі додаткових питань контактний e-mail – smm@csr-ukraine.org.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top