В Івано-Франківську пройде регіональний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці»

Захід залучить громадський сектор, заклади освіти та державні органи, бізнес і молодь, аби налагодити та розширити між ними партнерські відносини в Івано-Франківську та області. 

9 вересня експертна платформа Career Hub та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проведуть безкоштовний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці». 

Учасники форуму в інтерактивному форматі спільно обговорюватимуть і вирішуватимуть проблеми з працевлаштуванням в регіоні, презентують свої напрацювання та запропонують державним органам план дій для покращення кар’єрних можливостей молоді в Івано-Франківську та області. 

Також до заходу долучаться чинні підписанти «Українського Пакту заради молоді – 2025», які є провідними роботодавцями в регіоні, а саме Альфа-Банк Україна, lifecell, Райффайзен Банк і Reikartz Hotel Group, та нові підписанти. Представники компаній розкажуть про можливості працевлаштування для молоді в цих компаніях. 

Крім цього молоді люди поспілкуються з представниками бізнесу та отримають поради від HR-експертів стосовно того, як правильно скласти резюме та як підготуватися й успішно пройти співбесіду. 

Форум проводитиметься 9 вересня з 10:00 до 16:30. 

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 5 вересня. 

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/GCpcyfMibgZ4jYAU8 

Якщо у вас є запитання, звертайтеся до адміністратора простору Career Hub Євгенія Савельєва, ys@csr-ukraine.org, тел.: 093 585 47 89

_________

Форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці» організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Івано-Франківська обласна державна організація. 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top