Закупівля послуг експерта/ки з розробки критеріїв, моделі та гайду з сертифікації “Карʼєрно-орієнтована школа”

Громадська організація  Центр «Розвиток КСВ» та її платформа Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо”  за підтримки Міністерства освіти та науки України проводить сертифікацію карєрно-орієнтованої школи. 

У результаті проведеної CSR Ukraine робочої групи щодо викликів для старшокласників було виявлено, що робота з кар’єрного консультування в загальноосвітніх навчальних закладах набуває особливого значення в сучасних умовах, адже стає важливою передумовою зниження рівня невизначеності та стресу в учнів та їх батьків. З цією метою школи мають будувати роботу з кар’єрного консультування таким чином щоб враховувати індивідуальні уподобання, знання та вміння учня, психологічний стан, що обумовлений впливом війни та стресу, і об’єктивні умови ринку праці, учасниками якого у найближчому майбутньому стануть випускники та випускниці. 

Мета: розробити критерії та модель кар’єрно-орієнтованої школи (КОШ), а також методику та гайд для сертифікації шкіл на основі критеріїв та моделі КОШ, а також здійснити сертифікацію 4 пілотних закладів середньої освіти. В подальшому сертифікація буде поширюватися на всі заклади освіти та посилюватиметься необхідними рекомендаціями та навчанням для представників/ць шкіл. 

Очікуваний термін надання послуг: до 15.05.2023

Завдання  для експерта/ки:

 1. Визначити ключові елементи проведення роботи з кар’єрного консультування учнів та їх батьків у школах України і розробити проєкт концепції критеріїв та моделі КОШ.
 2. Зібрати та систематизувати приклади ефективного кар’єрного консультування в школах України і за кордоном, узагальнити та описати успішні практики та кейси, інтегрувати їх у модель КОШ.
 3. Розробити та узгодити з замовником критерії та модель КОШ.
 4. Розробити та узгодити з замовником проєкт системи сертифікації КОШ на основі критеріїв та моделі.
 5. Презентувати та узгодити всі напрацювання з робочою групою.
 6. Розробити гайд з проведення сертифікації КОШ.
 7. Розробити гайд для шкіл як стати КОШ та пройти сертифікацію.
 8. Здійснити сертифікацію 4 пілотних закладів середньої освіти та провести доопрацювання на основі результатів проведення пілотних сертифікацій.
 9. Провести презентацію результатів.
 10. Ефективна комунікація з робочою групою освітян та Замовником. 

Умови участі у закупівлі:

Учасником/цею закупівлі може бути юридична особа не платник ПДВ або фізична особа підприємець (ФОП, 3-я група), зареєстрована в Україні, з КВЕД 63.99, 70.22, 72.20, 85.60.

Надати всі необхідні документи, перераховані нижче

Вимоги до експерта/ки або організації:

 • Освіта/професійна кваліфікація: соціолог/иня, аналітик/иня, дослідник/ця;
 • Досвід проведення досліджень: соцопитувань/фокус-груп/глибинних інтерв’ю та аналітичної роботи від 3 років;
 • Досвід у карєрному консультуванні буде перевагою;
 • Досвід комунікації з роботодавцями: гарні навички комунікації, вміння  правильно формулювати питання, та здатність мотивувати людей – учасників та учасниць фокус-груп почувати себе спокійно та вільно під час дискусій;
 • Розуміння тематики ринку працевлаштування буде перевагою;
 • Вміти бути активним слухачем/кою і демонструвати співпереживання з учасниками;
 • Володіння українською мовою;
 • Аналітичні здібності, орієнтація на дедлайни.

Умови участі у закупівлі:

 1. 1.   Учасником/цею тендеру може бути фізична особа-підприємець, юридична особа, зареєстрована в Україні, не платник ПДВ (КВЕД 85.59 Інші види освіти, 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти або 70.22 Консультаційні послуги). Просимо врахувати, що організація не оплачує додаткові платежі підприємця, такі як накладні витрати, податки, штрафи, пені.
 2.   Готовність працювати на умовах оплати по факту виконаної роботи.

Для участі у закупівлі: 

Виконавець/ця, який/а має намір взяти участь у закупівлі, повинен/а надіслати на електронну пошту tender@csr-ukraine.org, із зазначенням в темі листа “Тендер на проведення дослідження критеріїв карʼєрно-орієнтованої школи” в термін до 22.03 2023 р. (включно) наступний пакет документів:

 • Цінову пропозицію з інформацією щодо вартості розробки критеріїв, моделі та гайду з сертифікації “Карʼєрно-орієнтована школа” та потрібного часу для виконання.
 • Резюме або портфоліо реалізованих проєктів, написаних робіт і т.п.;
 • Контактні дані відповідальної особи (ПІБ, email, мобільний телефон).
 • Копії наступних реєстраційних документів:
  1. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП чи Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  2. Копії Витягу з реєстру платників єдиного податку або неприбутковості.
 • Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 20.03.2023
 • Результати розгляду цінових пропозицій стануть відомі не пізніше: 24.03.2023
 • Контактна особа – Тетяна Альве, програмна асистентка з адміністративних питань tender@csr-ukraine.org

Відбір надавача послуг буде здійснюватися шляхом порівняння цінових пропозицій від учасників конкурсного відбору.

 

ГО “Центр “Розвиток КСВ” її платформа Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо”  за підтримки Міністерства освіти та науки України оголошує тендер на проведення дослідження критеріїв карʼєрно-орієнтованої школи. Тендер відбувається в рамках ініціативи “Пакт заради молоді”, що реалізується Центром Розвиток КСВ”, спільно з Міністерством молоді та спорту України в межах програми “Мріємо та діємо”. Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top